GK-P12/15UE Replacement Bag, 10 Bags/Pack, 10 Packs/Carton
GRKGKP1215UE GRKGKP1215UE
GRKGKP1215UE GRKGKP1215UE
GRKGKP1215UE GRKGKP1215UE
GRKGKP1215UE GRKGKP1215UE
Item Code: GRKGKP1215UE
Manufacturer GREEN KLEAN
  • Designed specifically for commercial use; equal to/exceeds OEM quality.
  • NSS Pacer 12 and 15 UE Replacement Vacuum bags.
  • Replaces OEM Number 9691911.
Description
Specifications
Made In
CN
UNSPSC Code
Weight
9lb
Height
15in
Width
14in
Length
9in
Brand
GREEN KLEAN
Capacity Range (Volume)
5 qt
For Use With
NSS Pacer 12/15 UE Upright
Global Product Type
Vacuum Cleaner Disposable Bags
OEM/Compatible
Compatible
Post-Consumer Recycled Content Percent
0%
Pre-Consumer Recycled Content Percent
0%
Product Biodegradability Indicator
N
Product Compostability Indicator
N
Size Group
15 x 7 x 2
Style
GK-P12/15UE
Total Recycled Content Percent
0%
Type
Vacuum Bag
Starting from
/
%
Compare
GRKGKP1215UE GRKGKP1215UE
GRKGKP1215UE GRKGKP1215UE
GRKGKP1215UE GRKGKP1215UE
GRKGKP1215UE GRKGKP1215UE
Item Code: GRKGKP1215UE
Manufacturer GREEN KLEAN
  • Replaces OEM Number 9691911.
Description
Specifications
Made In
CN
UNSPSC Code
Weight
9lb
Height
15in
Width
14in
Length
9in
Brand
GREEN KLEAN
Capacity Range (Volume)
5 qt
For Use With
NSS Pacer 12/15 UE Upright
Global Product Type
Vacuum Cleaner Disposable Bags
OEM/Compatible
Compatible
0%
0%
Size Group
15 x 7 x 2
Style
GK-P12/15UE
Total Recycled Content Percent
0%